Hakkımızda

Trabzon Kule Erkek Öğrenci Yurdu

Trabzon da öğrenci yurdu ve öğrenci apartı ihtiyacını karşılamak için 2009 yılından itibaren faaliyete girmiş olan, Trabzon Kule öğrenci yurdu (apart); Karadeniz teknik üniversitesi, Avrasya üniversitesi ve Trabzon üniversitesi öğrencilerine hizmet vermektedir.
Kule erkek öğrenci apartı günümüze kadar 2000’e yakın öğrenci konuk ederken, 1214 mezun, 22 bölüm birincisi ile Trabzon da yurt ve apartlarda kalan öğrenciler arasın da başarılarıyla da ön plana çıkmaktadır.
Erkek öğrenci yurdumuzda, Karadeniz teknik üniversitesinden birçok farklı bölümden öğrenci bulunmasının yanın da yoğunluk Makine Müh. Elektrik-elektronik Müh. Deniz ulaştırma Müh. Tıp fakültesi, inşaat Müh. gibi ön plana çıkan bölüm öğrencileri yoğunluktadır. Avrasya üniversitesinde ise Ömer yıldız yerleşkesi ve Pelitli yerleşkesi öğrencileri tarafından genelde tercih edilmektedir.

Neden Trabzon da Kule Apart ?

Trabzon kule öğrenci apartı, tercih edilme nedenleri arasında üniversitelere (Avrasya üniversitesi, Karadeniz teknik üniversitesi ve Trabzon üniversitesi) hem yakın hem de ulaşım ağının ortasında bulunmasının yanında, önceki yıllarda konuk ettiğimiz öğrencilerinin referansı çok önemlidir.
Trabzon Kule erkek öğrenci apartı, ticari bir kuruluş olmasının yanın da öğrenci ve ailelerinin ekonomik olarak yorulmaması için fiyatları minimum da tutmak için de çaba harcamaktadır. Bunun yanında, başarılı öğrencilere (akademik ortalaması 3,00 ve üstü) sezon fiyatından %15 indirim yaparak hem ders çalışmalarını teşvik eder, hem de başarılı öğrencileri ödüllendirir. Ayrıca, Trabzon kule apart olarak sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek amacıyla son 3 ay içerisinde Türk Kızılay’a kan bağışı yapan ve sigara kullanmayan her öğrenciye sezonluk fiyatın %3 kadar indirim yapılmaktadır.